Karty młodzieżowe


Strona główna » Karty młodzieżowe
 
  Karty młodzieżowe dla wszystkich od 7 do 30 lat
Karty młodzieżowe przeznaczone są dla wszystkich w wieku od 7 do 30 lat!
Karta zawiera całoroczne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz pokrycie kosztów leczenia za granicą na całym świecie podczas każdej podróży.
Wybierz kartę dla siebie!


Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: turystyka@danatravel.krakow.pl
Konsultanci on-line:   13101   11694604 


Euro<26 CLASSIC

Masz od siedmiu do trzydziestu lat? Lubisz aktywny styl życia i podróże? Euro<26 Classic jest dla właśnie dla Ciebie!

+ Karta dla każdego od siedmiu do trzydziestu lat (nie musisz być studentem)
+ ubezpieczenie przez cały rok!
+ 6.500 zniżek w Polsce
+ ponad 100 tysięcy zniżek w Europie

Nie masz jeszcze trzydziestki?
Wersja CLASSIC, to podstawowy wariant Karty Euro<26, przeznaczony dla każdego od siedmiu do trzydziestu lat. Nie musisz być uczniem ani studentem żeby mieć Kartę Euro<26! Jeżeli skończyłeś już szkołę lub studia, albo masz chwilową przerwę w nauce, to Euro<26 CLASSIC jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy że masz od siedmiu do trzydziestu lat.

Zniżki - z Kartą oszczędzasz!
Karta w wersji CLASSIC, tak jak inne Karty Euro<26, daje ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych - korzystasz z ponad 100.000 zniżek w Europie i 6.500 w Polsce. Dzięki zniżkom taniej podróżujesz po świecie i w Polsce, taniej kupujesz markowe ciuchy i profesjonalny sprzęt sportowy albo bawisz się ze znajomymi w ulubionym klubie - Karta zwraca się bardzo szybko!

Ubezpieczenie w Karcie
Karta w wersji CLASSIC zawiera ubezpieczenie (polisa WORLD, polisa SPORT), które działa przez okrągły rok od daty wystawienia Karty. Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów leczenia za granicą (KL) do wysokości 60.000 Euro, odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do wysokości 20.000 zł. i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) do 50.000 Euro. Polisa SPORT dodatkowo daje Ci możliwość uprawiania sportów ekstremalnych i sportów wysokiego ryzyka. Masz Kartę - jesteś ubezpieczony - swobodnie podróżujesz po świecie, podejmujesz legalną pracę za granicą, uprawiasz sport i planujesz wyprawy turystyczne. Pełna swoboda - maximum bezpieczeństwa!

Koszt: z polisą WORLD 65 zł, z polisą SPORT 85 zł (lub 25 zł bez ubezpieczenia*)
Ubezpieczenie: dwie polisy do wyboru: WORLD, SPORT
Zniżki: 6.500 w Polsce, 100.000 w Europie
Okres ważności: 365 dni od daty wystawienia


Euro<26 STUDENT

Uczysz się? Studiujesz? Masz od siedmiu do trzydziestu lat i lubisz aktywnie spędzać czas? Z Euro<26 Student rozwiniesz skrzydła!

+ Karta Euro<26 dla uczniów i studentów od siedmiu do trzydziestu lat (wszystkie szkoły, każdy tryb nauki)
+ ubezpieczenie w 3 wariantach (zastępuje ubezpieczenie oferowane w szkole i na uczelni!)
+ 100.000 zniżek w Europie
+ 6.500 zniżek w Polsce
+ funkcja "Student ID"

Zniżki - sposób na duże oszczędności
Euro<26 STUDENT, tak jak wszystkie Karty Euro<26, daje ci dostęp do największej sieci zniżek młodzieżowych. Korzystasz z ponad 100.000 ofert w Europie i 6.500 w Polsce.
Zniżki masz tam gdzie ich potrzebujesz - bilety lotnicze, programy "Work & Travel", hotele, schroniska, restauracje, bary, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych - wszystko taniej!

Ubezpieczenie - trzy polisy do wyboru
Z Kartą Euro<26 STUDENT masz ubezpieczenie na cały rok w dwóch wariantach do wyboru - wybierz wariant dla siebie! WORLD, SPORT

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni
Wyrabiasz Kartę - jesteś ubezpieczony, nie płacisz drugi raz za ubezpieczenie w trakcie roku szkolnego i semestru. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Euro<26 STUDENT z powodzeniem zastępuje typowe polisy oferowane Ci w szkolnym sekretariacie, lub w dziekanacie Twojej uczelni. Mając odpowiednią polisę w Karcie Euro<26 STUDENT spokojnie planujesz wyjazdy edukacyjne, zagraniczne wymiany uczniowskie / studenckie i wakacyjny wypoczynek!

"Student ID"
Dokądkolwiek jedziesz, Karta Euro<26 STUDENT dzięki funkcji "STUDENT ID" pomoże Ci potwierdzić Twój status ucznia lub studenta. Dzięki temu, na całym świecie możesz korzystać z dodatkowych zniżek i specjalnych ofert dostępnych wyłącznie dla osób uczących się!

Przykład: W Hiszpanii trafiasz do muzeum, w którym nie ma akurat zniżki na Euro<26. Okazuje się jednak, że wstęp jest darmowy dla wszystkich uczniów i studentów. Pokazujesz swoją Euro<26 STUDENT i wchodzisz za darmo!

Koszt: z polisą WORLD 65 zł, z polisą SPORT 85 zł, (bez polisy 25 zł)
Ubezpieczenie: dwie polisy do wyboru: WORLD, SPORT
Zniżki: 6.500 w Polsce, 100.000 w Europie
Okres ważności: 365 dni od daty wystawienia

Euro<26 STUDENT z polisą WORLD

Euro<26 STUDENT z polisą WORLD - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie, które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy wyjeżdżasz na wakacje, do pracy, w celach edukacyjnych lub amatorsko / rekreacyjnie uprawiasz sporty (także narty i snowboard).

Polisa WORLD w Karcie Euro<26 to świetne rozwiązanie gdy planujesz wyjazd za granicę lub po prostu lubisz aktywnie spędzać czas.

+ swobodnie podróżujesz po świecie
+ wyjeżdżasz na staże naukowe i kursy językowe
+ amatorsko uprawiasz sport
+ wyjeżdżasz do legalnej pracy za granicą
+ jesteś ubezpieczony w szkole i na uczelni

Polisa WORLD - idealna gdy podróżujesz
Koszty Leczenia za granicą (KL) do 60.000 Euro

Polisa WORLD zapewnia pokrycie poniesionych za granicą kosztów leczenia. W przypadku gdy za granicą nagle zachorujesz, albo przydarzy Ci się wypadek, nie martwisz się wysokimi rachunkami za leczenie. Ubezpieczyciel sam zapłaci za opiekę lekarską i leki, albo zwróci Ci poniesione wydatki. KL działa wszędzie poza granicami Polski. Wyjątkiem są tylko USA i Kanada - na te kraje wykupisz dodatkową polisę w specjalnej, niższej cenie dla posiadaczy Karty Euro<26.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do 20.000 zł
Polisa WORLD to także odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeżeli w wyniku wypadku doznasz np. złamania ręki, to przysługuje Ci z tego tytułu odszkodowanie. Wykaz urazów objętych odszkodowaniem sprawdzisz w szczegółowych warunkach polisy. NNW w polisie WORLD działa na całym świecie za wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jeżeli wybierasz się właśnie tam, dodatkowa polisa będzie najlepszym rozwiązaniem - z Kartą Euro<26 wykupisz ją taniej!

Ubezpieczenie odpowiedzialności Cywilnej (OC) do 50.000 Euro
Z polisą WORLD jesteś ubezpieczony od odpowiedzialności za nieumyślne wyrządzenie szkody osobom trzecim. Oznacza to, że jeśli ktoś zażąda od Ciebie odszkodowania np. za nieumyślne zniszczenie jego własności, to polisa pokryje tego typu koszty do 50.000 Euro. OC w polisie WORLD działa wszędzie poza granicami Polski z wyłączeniem USA i Kanady. W razie podróży do tych krajów Euro<26 daje Ci możliwość wykupienia dodatkowej polisy ze specjalną zniżką.

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni
Polisa z powodzeniem sprawdza się jako ubezpieczenie dla uczniów i studentów na czas nauki. Mając ją nie musisz dodatkowo płacić za ubezpieczenie w sekretariacie szkolnym lub dziekanacie Twojej uczelni.

Praca i nauka za granicą
Z Polisą WORLD możesz swobodnie podejmować pracę za granicą, jeżeli tylko jest ona legalna. To samo dotyczy nauki w szkołach i na uczelniach zagranicznych, programów "Work&Travel", nauki w szkołach językowych, staży naukowych, wymian studenckich i uczniowskich.

Sport i turystyka w Polsce i za granicą
Polisa chroni Cię również w trakcie Twoich podróży, turystycznych wypadów krajoznawczych i amatorskigo uprawiania sportu (także sportów zimowych jak narty i snowboard) - zarówno w Polsce i jak i za granicą.


Euro<26 STUDENT z polisą SPORT

Euro<26 STUDENT z polisą SPORT - dla eXtremalnie aktywnych. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok. Polisa obejmuje dodatkowo wyczynowe uprawianie sportów i sporty wysokiego ryzyka.

Polisa SPORT w Karcie Euro<26 to dodatkowa możliwość wyczynowego uprawiania sportu i sportów ekstremalnych - przez cały rok.

+ bez ryzyka trenujesz w klubach sportowych
+ jeździsz na obozy sportowe, startujesz w zawodach
+ ćwiczysz w sekcjach sportowych w szkole i na uczelni
+ uprawiasz sporty ekstremalne (np. windsurfing, skoki spadochronowe czy wspinaczka)

Polisa SPORT - dla eXtremalnie aktywnych
Koszty Leczenia za granicą (KL) do 60.000 Euro

Polisa SPORT zapewnia pokrycie poniesionych za granicą kosztów leczenia. W przypadku gdy za granicą nagle zachorujesz, albo przydarzy Ci się wypadek, nie martwisz się wysokimi rachunkami za leczenie - nawet gdy konieczność leczenia wynika z urazów, jakich doznałeś uprawiając sport wyczynowo, lub uprawiając tzw. sporty ekstremalne. Ubezpieczyciel sam zapłaci za opiekę lekarską i leki, albo zwróci Ci poniesione wydatki. KL działa wszędzie poza granicami Polski z wyjątkiem USA i Kanady - na te kraje polecamy dodatkową polisę w specjalnej cenie dla posiadaczy Euro<26.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) do 20.000 zł
Polisa SPORT zapewnia także odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeżeli w wyniku wypadku doznasz np. złamania ręki, to przysługuje Ci z tego tytułu odszkodowanie - także wtedy, gdy urazu doznałeś uprawiając sport wyczynowo lub uprawiając tzw. sporty ekstremalne. Wykaz urazów objętych odszkodowaniem sprawdzisz w szczegółowych warunkach polisy. NNW w polisie SPORT działa na całym świecie, wyjątkiem są USA i Kanada - jeżeli jedziesz właśnie tam, to z Euro<26 możesz wykupić dodatkową polisę ze zniżką.

Ubezpieczenie odpowiedzialności Cywilnej (OC) do 50.000 Euro
Z polisą SPORT jesteś ubezpieczony od odpowiedzialności za nieumyślne wyrządzenie szkody osobom trzecim. Oznacza to, że jeśli ktoś zażąda od Ciebie odszkodowania np. za nieumyślne zniszczenie jego własności, to polisa pokryje tego typu koszty do 50.000 Euro. OC w polisie SPORT działa wszędzie poza granicami Polski z wyłączeniem USA i Kanady. W razie podróży do tych krajów Euro<26 daje Ci możliwość wykupienia dodatkowej polisy ze specjalną zniżką.

Sport i turystyka w Polsce i za granicą
Polisa SPORT chroni Cię nawet gdy uprawiasz wyczynowo sport (np. w ramach sekcji sportowej, klubu sportowego) i gdy uprawiasz tzw. sporty ekstremalne (np. windsurfing, skoki spadochronowe) - zarówno w Polsce jak i za granicą.

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni
Polisa SPORT z powodzeniem sprawdza się jako ubezpieczenie dla uczniów i studentów na czas nauki. Mając ją nie musisz dodatkowo płacić za ubezpieczenie w sekretariacie szkolnym lub dziekanacie Twojej uczelni a dodatkowo możesz swobodnie trenować w szkolnych lub uczelnianych sekcjach sportowych i startować w zawodach.

Praca i nauka za granicą
Z Polisą SPORT możesz swobodnie podejmować pracę za granicą, jeżeli tylko jest legalna. To samo dotyczy nauki w szkołach i na uczelniach zagranicznych, programów "Work&Travel", nauki w szkołach językowych, staży naukowych, wymian studenckich i uczniowskich.

Powrót do góry strony »
  Wyszukiwanie połączeń

Połączenia lotnicze z całym światem!
Planujesz przelot w kraju, za granicę?
Znajdziemy najlepsze połączenie!

+ Dokąd i kiedy chcesz polecieć?

Karta Euro<26 Classic
Karta Euro<26 Classic

Karta Euro<26 Student
Karta Euro<26 Student