O firmie


Strona główna » O firmie
 
  Dana Air Travel - informacje o firmie
Biuro podróży Dana Air Travel powstało w 1992 roku. Główna siedziba biura mieści się przy ulicy Szpitalnej 40 w Krakowie.

Filie biura: Uniwersytet Jagielloński - Collegium Novum oraz Nowy Targ ulica Kolejowa 6.

Od początku istnienia firmy jesteśmy członkami IATA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych oraz przedstawicielem największych linii lotniczych. Prowadzimy sprzedaż biletów licencjonowanych przewoźników lotniczych i autokarowych.

Zajmujemy się także kompleksową obsługą firm. Specjalizujemy się w organizacji podróży służbowych w kraju i za granicą oraz wszelkiego rodzaju konferencji, sympozjów.
W naszym biurze można także wykupić wycieczkę, wczasy, rejsy luksusowymi statkami.

Jesteśmy agentami wielu dobrych i sprawdzonych tour operatorów polskich (m.in. Orbis Travel, Delta Travel, Rainbow Tours, Exim, Adriatyk). Naszym klientom proponujemy również ubezpieczenia w zależności od rodzaju podróży. Od kilku lat można u nas nabyć karty młodzieżowe dla studentów karta Euro<26 Student oraz dla Młodzieży karta Euro<26 Classic uprawniające do zniżek na całym świecie.

Zapraszamy do odwiedzin naszych stron. Znajdziecie tu Państwo więcej informacji związanych z podróżami! Zachęcamy także do wizyt w naszych biurach.
  Wyszukiwanie połączeń

Połączenia lotnicze z całym światem!
Planujesz przelot w kraju, za granicę?
Znajdziemy najlepsze połączenie!

+ Dokąd i kiedy chcesz polecieć?